Děláme radost.
Radost dětem

Radost dětem založila v roce 2011 jako charitativní projekt Kateřina Wich. Jejím cílem tehdy bylo (a dodnes je) vytvořit organizaci, která bude pomáhat dětem napříč celou Českou republikou, a to především dětem s vážným onemocněním nebo dětem z dětských domovů.

Při své pomoci se ale nebude zaměřovat jen na financování léčby a léčebných pomůcek, ale i na celkové zlepšování kvality života dětí. Právě proto dnes Radost dětem pořádá řadu zábavních, sportovních a dalších akcí, na kterých mají děti možnost zažít zážitky, které pozitivně ovlivní jejich psychický stav.

V roce 2019 oslovila Kateřina hokejistu Tomáše Plekance, tenistku Lucii Šafářovou a dlouhodobé podporovatele Radosti dětem Radovana Ježoviče a Michala Fintu a společně založili Nadační fond Radost dětem.

Základní poslání Nadačního fondu Radost dětem lze vyčíst už z jejího názvu. Právě vytvoření úsměvu na tvářích dětí je to, o co se prostřednictvím našich aktivit snažíme. Za 9 let existence Radosti dětem se povedlo udělat radost tisícům dětí z celého Česka.

Naši partneři